O autorze
Od wielu lat zajmuję się sprawami rolnictwa oraz środkami UE. Postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, gdyż uważam że obydwie te sprawy są zbyt rzadko poruszane w debacie publicznej. Ostatnie cztery lata, gdy sprawowałem dzięki wyborowi mieszkańców okręgu płockiego, mandat Senatora RP wiele mnie nauczyły. Pozwoliły szerzej patrzeć na otaczająca rzeczywistość. Ostatnie miesiące poza czynną polityką są bardzo cennym doświadczeniem, pokazującym to co unikało w czasach sprawowania mandatu. W swoich tekstach łącze te obydwie perspektywy, mam nadzieję że z pożytkiem dla czytelnika
Strona: eryksmulewicz.pl
Twitter
Facebook
NaszaKlasa
Google+

Czego boi się Prezydent Nowakowski?

Z okazji wczorajszego Walnego w kole PO Płock skierowałem do koleżanek i kolegów list. Niestety nie został on odczytany.

Nie mogłem być obecny na Walnym ze względu na od dawna zaplanowane spotkanie z inwestorem, który chce stworzyć miejsca pracy w naszym Regionie.

Tak jak obiecałem moim 45 tysiącom wyborców w 2011 roku, mimo braku zdobycia mandatu Senatora RP dalej zamierzam pracować na rzecz okręgu płocko-żyrardowskiego.

Słów nalezy dotrzymywać a w dzisiejszej sytuacji najlepszym działaniem na rzecz regionu i jego mieszkańców jest tworzenie miejsc pracy.

Przewodniczący koła Andrzej Nowakowski nie odczytał listu, poniżej wrzucam jego treść. Czy naprawdę było się czego bać?

Płock, 8.09.2013

LIST DO KOLEŻANEK I KOLEGÓW Z KOŁA PO PŁOCK

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

z góry pragnę przeprosić Was za brak mojej obecności na dzisiejszym Walnym Zebraniu. Jest ona spowodowana koniecznością od dawna zaplanowanego wyjazdu służbowego.

Dotyczy projektu, który doprowadzi do utworzenia kilkudziesięciu miejsc pracy
w naszym Regionie.

Od ponad pięciu lat wspólnie budujemy Platformę Obywatelską w naszym mieście. Dziś, w trudnych czasach dla naszej formacji przychodzi czas na odpowiedź na pytanie: Co dalej? Jakiej PO w Płocku chcemy?

W 2010 wygraliśmy, bo byliśmy z ludźmi i dla ludzi. Powrót do tego stanu to jedyna szansa na ponowny sukces wyborczy w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

W trakcie dzisiejszych wyborów życzę Wam dobrych decyzji i dokonania waszymi kartkami wyborczymi dobrych zmian w składzie Zarządu naszego koła.

Owocnych obrad!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Eryk Smulewicz

Wiceprzewodniczący PO Płock

Trwa ładowanie komentarzy...