O autorze
Od wielu lat zajmuję się sprawami rolnictwa oraz środkami UE. Postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, gdyż uważam że obydwie te sprawy są zbyt rzadko poruszane w debacie publicznej. Ostatnie cztery lata, gdy sprawowałem dzięki wyborowi mieszkańców okręgu płockiego, mandat Senatora RP wiele mnie nauczyły. Pozwoliły szerzej patrzeć na otaczająca rzeczywistość. Ostatnie miesiące poza czynną polityką są bardzo cennym doświadczeniem, pokazującym to co unikało w czasach sprawowania mandatu. W swoich tekstach łącze te obydwie perspektywy, mam nadzieję że z pożytkiem dla czytelnika
Strona: eryksmulewicz.pl
Twitter
Facebook
NaszaKlasa
Google+

Kup mnie dla idei - aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” organizuje ogólnopolską akcję „KUP MNIE DLA IDEI”. Polega ona na możliwości wylicytowania za pomocą serwisu aukcyjnego Allegro spotkań lub przedmiotów przekazanych na nią przez osoby chcące wnieść swój wkład w 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do wylicytowania zaoferowałem doradztwo w zakresie pozyskiwania środków na rozwój i inwestycje w przedsiębiorstwie.

W skład pakietu wchodzi spotkanie ze mną i zespołem ekspertów Centrum Wspierania Biznesu oraz dokonanie wstępnej analizy potencjalnych źródeł finansowania.

Spotkanie możliwe w Warszawie lub Płocku po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Gorąco zapraszam do udziału w licytacji
Trwa ładowanie komentarzy...